Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12565
Stary 12.05.2011, 22:18
Spierać się nie będę. Dla mnie balonik z nazwiskiem Kucharczyk był mocno pompowany i uszło z niego powietrze. Mamy jeszcze 4 kolejki i będzie można więcej na jego temat powiedzieć.

Oczywiście nie czepiam się ostatniej setki, a całokształtu gry w tym sezonie.
Odpowiedz cytując