|
Spierać się nie będę. Dla mnie balonik z nazwiskiem Kucharczyk był mocno pompowany i uszło z niego powietrze. Mamy jeszcze 4 kolejki i będzie można więcej na jego temat powiedzieć.
Oczywiście nie czepiam się ostatniej setki, a całokształtu gry w tym sezonie.
|