Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
5605
12.05.2011, 22:01
Oj Dan jak tak dalej pójdzie to zrobi karierę jeszcze jako trener którejś z 5 najmocniejszych lig a może jak dobrze pójdzie to nawet się dostanie jakiegoś klubu z europejskiego top10
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM