Wyświetl pojedynczy post
atamano
Junior Member
 
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 12.05.2011, 21:52
dobra, ale pochód na rynek i feta i tak bedzie po meczu z polonia, nie?

pozatym uwazam, ze spadek cracovii wbrew temu, ze nieszczescie pasow to nasze szczescie, nie jest dla nas pozadany. Osobiscie wole na nich patrzec jak sa chlopcami do bicia i ogladac wielkie derby w Polsce co chwile, niz cieszyc sie z takiej .......y.

ahhh juz sie nie moge doczekac fety. cozto bedzie za piekny rok
Odpowiedz cytując