dobra, ale pochód na rynek i feta i tak bedzie po meczu z polonia, nie?
pozatym uwazam, ze spadek cracovii wbrew temu, ze nieszczescie pasow to nasze szczescie, nie jest dla nas pozadany. Osobiscie wole na nich patrzec jak sa chlopcami do bicia i ogladac wielkie derby w Polsce co chwile, niz cieszyc sie z takiej .......y.
ahhh juz sie nie moge doczekac fety. cozto bedzie za piekny rok
