W całym tym cyrku najbardziej rozbawił mnie przykład Poznania. Zamknęli im stadion na mecz Górnikiem, bo rzekomo nie spełniał wymogów bezpieczeństwa. Wcześniej nikt nie zwrócił na to uwagi

Żeby było jeszcze zabawniej - dwa dni później na tym samym obiekcie odbył się mecz Warty. Oglądało go 15 tysięcy kibiców.