Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12563
Stary 12.05.2011, 21:26
Akurat wiele z tych 22 krajów,w których będzie można zobaczyć poniedziałkowe mecze ligi polskiej,to potencjalne miejsce łowów dla dyr.sportowych naszych klubów.Uważam,że to świetna wiadomość,więc proszę o nie stękanie w tym temacie.Gorszą wiadomością jest to,że te mecze to ma być tzw.czwarty sort,a tu wypadałoby się suto zaprezentować,jak nie przymierzając Pawlak z Kargulem przed wyprawą do Ameryki.Zastaw się,a postaw się!Tak wiec,najlepsze kluby i najlepsze stadiony tylko w poniedzialek,a Europa...na razie srodkowo-balkanska u naszych stop.
Odpowiedz cytując