Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3019
Stary 12.05.2011, 21:25
Najlepsze jest to, że ten przez tak wielu oczekiwany cichy protest przeciwko poczynaniom rządu nijak nie przysłuży się sprawie ruchu kibicowskiego. Dobry spec od PR spokojnie może przekuć ciszę na stadionach w sukces rządu - "wystarczyły dwa dni i jedna zdecydowana akcja rządu, by sytuacja na polskich trybunach zmieniła się diametralnie! W czasie 27 kolejki ekstraklasy w końcu na naszych stadionach było spokojnie, okazuje się, że jednak oglądanie meczu w ciszy, siedząc na swoim miejscu jest możliwe. Znany polityk partii rządzącej, poproszony o komentarz, stwierdził, że od przyszłego sezonu na stadiony przychodzić będą całe rodziny".

Ale spoko - na złość mamie odmróźmy sobie uszy.

Odpowiedz cytując