Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12562
Stary 12.05.2011, 21:22
Edson napisał(a):Wyświetl post
ale jeśli Legia w wyjściowej "11" ma 4 dobrych (Kucharczyk
No to się popisałeś. Widać ile meczy Legii widziałeś w tym sezonie. Nie chcę być czarnowidzem, ale dla mnie idzie on śladami Rybusa. Charakterny chłopak, ale podstawy rzemiosła piłkarskiego leżą i kwiczą.
Odpowiedz cytując