Edson napisał(a):

|
ale jeśli Legia w wyjściowej "11" ma 4 dobrych (Kucharczyk
|
No to się popisałeś. Widać ile meczy Legii widziałeś w tym sezonie. Nie chcę być czarnowidzem, ale dla mnie idzie on śladami Rybusa. Charakterny chłopak, ale podstawy rzemiosła piłkarskiego leżą i kwiczą.