Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lucas86
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
4917
12.05.2011, 21:17
Też mam taki problem tylko, że z ulgowym karnetem, bo od 1 kwietnia mam nie ważną legitymację. W klubie dowiedziałem się, że liczy się ulga przysługująca w dniu zakupu.
Ostatnio edytowane przez Lucas86 : 12.05.2011 o godz. 21:19.
Lucas86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lucas86
Znajdź inne posty napisane przez Lucas86