fialo napisał(a):

PS
Idę sobie pograć u buka internetowego, wszak tego też zapewne zabronią za niedługo.
|
Przecież zgodnie z ustawą hazardową już dawno to zostało zabronione. Poza tym na necie nie wolno było w sumie nigdy grać, w związku z tym że niemal wszystkie buki mają konta na Maltach itp gdzie nie ma podatku dochodowego.