Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3017
Stary 12.05.2011, 21:12
fialo napisał(a):Wyświetl post
PS
Idę sobie pograć u buka internetowego, wszak tego też zapewne zabronią za niedługo.
Przecież zgodnie z ustawą hazardową już dawno to zostało zabronione. Poza tym na necie nie wolno było w sumie nigdy grać, w związku z tym że niemal wszystkie buki mają konta na Maltach itp gdzie nie ma podatku dochodowego.
Odpowiedz cytując