Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3016
Stary 12.05.2011, 21:05
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież medale i reszte piłkarze otrzymają po meczu z Polonią i dopiero wtedy będzie feta na rynku.
Jak tak dlaej pojdzie nie bedzie zadnej fety na koniec sezonu... albo bedzie tylko ze sie szybko skonczy.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując