Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
4914
12.05.2011, 21:03
A czy może to być kopia legitymacji bo nie wyśle z legitymacji pocztą bratu.
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7