Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4914
Stary 12.05.2011, 21:03
A czy może to być kopia legitymacji bo nie wyśle z legitymacji pocztą bratu.
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS

Odpowiedz cytując