ManiekTS napisał(a):

|
Przy kupowaniu w kasach nie trzeba, ale podczas meczu będziesz zapewne legitymowany.
|
TRZEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cytat:
|
Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie biletu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.
|
Zapamiętać.Potem przy kasach i przy wejściu jest płacz i lament do wszystkich tylko nie do siebie.