Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja
Offline
#
4912
12.05.2011, 20:41
szymonw7
napisał(a):
a czy przy kupowaniu biletu ulgowego trzeba pokazać legitymacje czy to dopiero na stadionie sprawdzają?
Przy kupowaniu w kasach nie trzeba, ale podczas meczu będziesz zapewne legitymowany.
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
ManiekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ManiekTS
Znajdź inne posty napisane przez ManiekTS