Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4911
Stary 12.05.2011, 20:37
a czy przy kupowaniu biletu ulgowego trzeba pokazać legitymacje czy to dopiero na stadionie sprawdzają?
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS

Odpowiedz cytując