Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#838
Stary 12.05.2011, 20:35
Ja duż dawno dostałem maila z informacją, że wylosowałem bilety na dwa mecze. Informują, żeby czekać na list papierowy z UEFA, gdyż dopiero tam ma być instruktaż co do dalszych kroków. Póki co nic nie przyszło.
Odpowiedz cytując