Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
4910
12.05.2011, 20:32
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...etow_na_derby/
Na derby pozostało 2500 biletów
.
ps. Jak będzie zapowiedziany brak dopingu to pewnie nie zostaną sprzedane wszystkie bilety. Lepiej z piwkiem w ręku oglądnąć przez TV niż w tak .h.... atmosferze.
krakus76
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76