s1mone napisał(a):

|
Zgadzam się, że na Lecha i Lechię ta taktyka była optymalna, jest też bardzo dobra na europejskie puchary, w których wynik 0:0 nie jest złym wynikiem. Coś mi się jednak widzi, że cracksa zaparkuje autobus w naszym polu karnym i będzie czekać. .
|
Po pierwsze piszcie: Cracovia. Grzeczność i netykieta wymagają.
Po drugie: to Cracovii zależy na zaatakowaniu nie nam, więc nie rozumiem po co mieliby parkować autobus? W końcu chca wygrać, żeby sie utrzymać