Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3918
Stary 12.05.2011, 19:53
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, że na Lecha i Lechię ta taktyka była optymalna, jest też bardzo dobra na europejskie puchary, w których wynik 0:0 nie jest złym wynikiem. Coś mi się jednak widzi, że cracksa zaparkuje autobus w naszym polu karnym i będzie czekać. .
Po pierwsze piszcie: Cracovia. Grzeczność i netykieta wymagają.
Po drugie: to Cracovii zależy na zaatakowaniu nie nam, więc nie rozumiem po co mieliby parkować autobus? W końcu chca wygrać, żeby sie utrzymać
Ostatnio edytowane przez FraMat : 12.05.2011 o godz. 19:56.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując