|
Tusk straci więcej. Już nie ma wielkiego zamiłowania w internecie, czy choćby w tv dla PO. Jak dla mnie to najgorsza decyzja Tuska od początku jego rządów (pijarowa, rzecz jasna, bo to jest jedna z jedynych spraw, które Tusk i spółka maja brdzo dobrze przemyślane)
|