Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12554
Stary 12.05.2011, 19:03
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Vrdoljak to jeszcze nic, bo to taki piłkarz jak Vuković, walczak i tyle.

Niemniej jednak lepiej zapowiadał się Hubnik, który miał dobre wejście i nic poza tym. Zgasł całkowicie, wpasował się w zespół. A coniektóre płaczki już zdążyły płakać, że Stan to mógł takiego Hubnika sprowadzić a nie Genkova, co bramek nie strzela. Wszystko się wyprostowało jak należy.

Takiego szrotu jak Legia sprowadziła w tym roku to dawno nie widziałem. Albo nie, widziałem - w końcu Branco to podobny poziom co te wszystkie Kneżevice, Kelhary, Mezengi i Antolovice. Tylko, że Branco przyszedł za darmo a większość z nich za spore pieniądze.
Cóż Hubnik może powrócił do swojej faktycznej formy. Wyskok formy w wieku przedemerytalnym jest możliwy, a najlepszym przykładem jest tu niejaki Grzegorz Piechna, który w wieku 30 lat został ogłoszny ... odkryciem roku zabierając ten tytuł 19 letniemu wówczas Błaszczykowskiemu. Hubnik nigdy nie był napastnikiem dobry bo w pół roku strzelił blisko połowę ilości swoich bramek.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując