Incognito2192 napisał(a):

Vrdoljak to jeszcze nic, bo to taki piłkarz jak Vuković, walczak i tyle.
Niemniej jednak lepiej zapowiadał się Hubnik, który miał dobre wejście i nic poza tym. Zgasł całkowicie, wpasował się w zespół. A coniektóre płaczki już zdążyły płakać, że Stan to mógł takiego Hubnika sprowadzić a nie Genkova, co bramek nie strzela. Wszystko się wyprostowało jak należy.
Takiego szrotu jak Legia sprowadziła w tym roku to dawno nie widziałem. Albo nie, widziałem - w końcu Branco to podobny poziom co te wszystkie Kneżevice, Kelhary, Mezengi i Antolovice. Tylko, że Branco przyszedł za darmo a większość z nich za spore pieniądze.
|
Cóż Hubnik może powrócił do swojej faktycznej formy. Wyskok formy w wieku przedemerytalnym jest możliwy, a najlepszym przykładem jest tu niejaki Grzegorz Piechna, który w wieku 30 lat został ogłoszny ... odkryciem roku zabierając ten tytuł 19 letniemu wówczas Błaszczykowskiemu. Hubnik nigdy nie był napastnikiem dobry bo w pół roku strzelił blisko połowę ilości swoich bramek.