FooFighter napisał(a):

W....ił mnie dzisiaj Donek i pomyśleć, że ja na tego ch... głosowałem! Mam nadzieję, że się nie pozbiera po następnych wyborach zasmarkany szeryf populista.
|
im szybciej kibole jak my uświadomią sobie, że w Polsce 90% (jak nie wiecej) spoleczenstwa jest bardzo zadowolona z tego co robi z nami Tusk, tym lepiej. Jak PiS jechał po lekarzach to wszyscy sie cieszyli, PO jedzie po kibicach - jest tak samo, taka mentalność Polaka. 1 głos straony w ten sposob przeciwko 5 głosom zyskanym - co wybierze polityk?