|
Dla zainteresowanych - w sobotę zbieramy się za starą halą Wisły , przy boisku bocznym o godz: 16:00
Po czym ruszamy na oddalony o dwa kroki ostatni trening piłkarzy Wisły przed najważniejszym meczem w sezonie. Jeśli to możliwe to powstrzymajcie się od szarpania od nich autografów , robienia sobie fotek i jakichkolwiek pogawędek.
Gra u nas wielu obcokrajowców i część z nich nie zdaje sobie sprawy jakiej rangi jest ten mecz bez względu na to co mówią w wywiadach czy przed szkiełkiem. Komu zależy ten zobowiązany jest przyjścia na trening. Stawmy się w konkretnej liczbie i nie szczędźcie gardła tak by piłkarze zrozumieli.
Ostatnio edytowane przez element : 12.05.2011 o godz. 18:48.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|