Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9319
Stary 12.05.2011, 18:30
ja tam bym oddał Jirsaka lub Gułę do Śląska za Sebka Milę i coś im dopłacił, myślę że to wyglądało by całkiem całkiem, dać im jeszcze Bogusia na pół roku, bo po następnym okienku Stana to wątpię żeby się łapał, a tak sobie pogra w Śląsku, a nóż widelec się odbuduje
Odpowiedz cytując