ja tam bym oddał Jirsaka lub Gułę do Śląska za Sebka Milę i coś im dopłacił, myślę że to wyglądało by całkiem całkiem, dać im jeszcze Bogusia na pół roku, bo po następnym okienku Stana to wątpię żeby się łapał, a tak sobie pogra w Śląsku, a nóż widelec się odbuduje
