|
Dwa obozy:
1)Protest jest potrzebny bo walczymy o ogolne prawa kibicow i nie chcemy dopuscic do sytuacji w ktorej za wstanie z krzeselka bedzie kara
2)Protest jest do dupy bo ja chce kibicowac, place za towar wiec wymagam. Mam w d**** ultrasow,kiboli i innych.
Jedno wyjscie :
Przestac dyskutowac bo to do niczego nie doprowadzi. Kazdy zachowa sie tak jak chce sie zachowac... Kazdy ma rozum...
Naprawde dyskusja ta mija sie z celem.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|