Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2993
Stary 12.05.2011, 18:26
Dwa obozy:

1)Protest jest potrzebny bo walczymy o ogolne prawa kibicow i nie chcemy dopuscic do sytuacji w ktorej za wstanie z krzeselka bedzie kara
2)Protest jest do dupy bo ja chce kibicowac, place za towar wiec wymagam. Mam w d**** ultrasow,kiboli i innych.

Jedno wyjscie :

Przestac dyskutowac bo to do niczego nie doprowadzi. Kazdy zachowa sie tak jak chce sie zachowac... Kazdy ma rozum...

Naprawde dyskusja ta mija sie z celem.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując