Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2985
Stary 12.05.2011, 18:01
Klub nie pozwoli na wywieszenie transparentu czy zrobienie oprawy bo Tusk powiedział, że będą za to kary- (patrz wczorajszy mecz i brak oprawy). Tusk spotkał się wczoraj z przedstawicielami szesnastu klubów Ekstraklasy oraz władzami spółki, prowadzącej rozgrywki i dał im chyba do zrozumienia, że każda oprawa czy transparent przeciwko rządowi PO będą karane.
Odpowiedz cytując