|
Klub nie pozwoli na wywieszenie transparentu czy zrobienie oprawy bo Tusk powiedział, że będą za to kary- (patrz wczorajszy mecz i brak oprawy). Tusk spotkał się wczoraj z przedstawicielami szesnastu klubów Ekstraklasy oraz władzami spółki, prowadzącej rozgrywki i dał im chyba do zrozumienia, że każda oprawa czy transparent przeciwko rządowi PO będą karane.
|