|
Ja jestem za tym, żeby na derbach i każdym kolejnym spotkaniu (w tym wypadku jeszcze z Polonią) był doping. Przecież takie mecze bez dopingu to się nawet w TV ciężko ogląda, a na stadionie to już w ogóle strasznie to wygląda. Brak dopingu uderza w naszych piłkarzy, którym mamy pomóc, a nie w Tuska i jego chore pomysły. Na pewno jakieś protesty muszą być, ale nie popadajmy w paranoje, doping na derbach powinien być miazga, a nie cisza. Zresztą myślicie, że Tuska, cały rząd i PZPN interesuje czy to, że nie będzie dopingu, przecież dla takich to nawet na rękę bo komentatorów w TV będzie lepiej słychać.
|