Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2983
Stary 12.05.2011, 18:00
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Ok, niech będzie doping na derbach, ale jakie masz rozwiązanie walki z takim stanem rzeczy jaki jest teraz jak za oprawy, transparenty czy okrzyki będzie kara ? Jak z tym walczyć ?

1) Manifestacja w Warszawie pod gabinetem Tuska, ( oczywiście kulturalna) - to zostanie zauważone nie tylko w Polsce. O akcji protestacyjnej na stadionach nie wie nawet połowa obywateli naszego kraju bo ma w dupie naszą ligę. Opinii z zewnątrz Słońce Peru boi się i to bardzo. W końcu jest taki europejski.
2) Zrzutka na akcje reklamowe - bilbordy itp,( oczywiście inteligentne )
3) Rzecznik praw obywatelskich - łamanie podstawowych praw obowiązujących w demokratycznym ustroju a mianowicie prawa do wolności słowa.

Ciche stadiony to nie jest sposób na walkę o swoje. Puste tak. Brak wpływów w kasach klubowych = coraz większa presja na unormowanie sytuacji. We współczesnym świecie rządzi pieniądz i nic więcej.

To uderza w Tuska a nie cisza na stadionie. Ciszę na stadionie Tusk ma w dupie. Ba, właśnie mu o nią chodzi.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 12.05.2011 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując