[QUOTE=madziar;1091054]Pewnie polowa "kibicow" z tych super stowarzyszen to pod zakaz stadionowy sie nadaje

[QUOTE]
w takim razie kazdy z kibicow ma protestowac indywidualnie wedlug wymyslonego sobie schematu

?
niech wyjda na wszystkich meczach ekstraklasy cale mlyny na murawe i sobie usiada i siedza 10 min napewno canal + nie przeoczy tego..protest bedzie widoczny,glosny,spektakularny.. w taki sposob mozna dzialac... niech zamkna wszystkie stadiony. kluby sie zbuntuja i w ten sposob walczymy!@!!!! Ale do tego trzeba solidarnosci.. to musi sie stac na wszystkich stadionach w weekend... przeciez nie zamkna tysiecy fanatyqw...!!!!!!!
mysle ze taki protest odbil by sie echem na cala Europe..
PS. mieszkalem 2 lata w grecji i tam dzieciaki w szkole potrafily lancuchem zabarykadowac brame do szkoly rozwiesic flagi i skandowac o swoje... 13 letnie dzieci chcialy remontu szkoly i protestowaly caly dzien i cala noc az dostali to czego chcieli.. ale do tego trzeba jednosci.