Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2979
Stary 12.05.2011, 17:44
Cytat:
jak sie zrobi frekwencja na poziomie 40% dotychczasowej to pomalu zaczną pękać Ci którzy tracą na tym finansowo
I tu się mylicie. Wykrwawimy się w tych protestach, zniechęcimy, pokłócimy i rozleziemy poobrażani na klub i na siebie. A wtedy klub sprzeda puste miejsca po "kibolach" kibicom sukcesu. I zapewni kase a my sie sami zniszczymy.

Nie prowadzenie dopingu i wszystko co da im możliwość ukarania nas zakazami to ICH zwycięstwo nie nasze.
Odpowiedz cytując