Cytat:
|
jak sie zrobi frekwencja na poziomie 40% dotychczasowej to pomalu zaczną pękać Ci którzy tracą na tym finansowo
|
I tu się mylicie. Wykrwawimy się w tych protestach, zniechęcimy, pokłócimy i rozleziemy poobrażani na klub i na siebie. A wtedy klub sprzeda puste miejsca po "kibolach" kibicom sukcesu. I zapewni kase a my sie sami zniszczymy.
Nie prowadzenie dopingu i wszystko co da im możliwość ukarania nas zakazami to ICH zwycięstwo nie nasze.