ChG napisał(a):

O, przypadkowo otworzyłem pierwszą stronę tego tematu, a tu na dzień dobry taka perełka:
|
szkoda, że nie poszperałeś jeszcze, może byś zobaczył, że przyznałem się do zbyt pochopnej opinii

i w przeciwieństwie do wielu z Was, miałem do tego odwagę. Masz jeszcze coś do dodania?