glazik napisał(a):

chyba najwyzszy czas zeby zarzady stowarzyszen kibicowskich wszystkich klubow Ekstraklasy i I ligi sie zebraly i Q**a zaczely cos dzialac wspolnymi silami.Bo ten sqrw**y PzPN rozpi**doli wszystko czym zyjemy.
nie ma co sie przegadywac. jak tak dalej pojdzie beda nam chipy w dupe wszczepiac przed meczami...
|
Pewnie polowa "kibicow" z tych super stowarzyszen to pod zakaz stadionowy sie nadaje

Jeb..c Tuska i PO i PZPN ale najbardziej jeb.c BURACTWO na stadionach
