Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2977
Stary 12.05.2011, 17:39
glazik napisał(a):Wyświetl post
chyba najwyzszy czas zeby zarzady stowarzyszen kibicowskich wszystkich klubow Ekstraklasy i I ligi sie zebraly i Q**a zaczely cos dzialac wspolnymi silami.Bo ten sqrw**y PzPN rozpi**doli wszystko czym zyjemy.


nie ma co sie przegadywac. jak tak dalej pojdzie beda nam chipy w dupe wszczepiac przed meczami...
Pewnie polowa "kibicow" z tych super stowarzyszen to pod zakaz stadionowy sie nadaje
Jeb..c Tuska i PO i PZPN ale najbardziej jeb.c BURACTWO na stadionach
Odpowiedz cytując