glazik napisał(a):

chyba najwyzszy czas zeby zarzady stowarzyszen kibicowskich wszystkich klubow Ekstraklasy i I ligi sie zebraly i Q**a zaczely cos dzialac wspolnymi silami.Bo ten sqrw**y PzPN rozpi**doli wszystko czym zyjemy.
nie ma co sie przegadywac. jak tak dalej pojdzie beda nam chipy w dupe wszczepiac przed meczami...
|
Tylko czy polskim klubom niewpuszczanie kibiców gości nie jest czasem na rękę

Przecież dla nich to jeden problem mniej
