Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2976
Stary 12.05.2011, 17:39
glazik napisał(a):Wyświetl post
chyba najwyzszy czas zeby zarzady stowarzyszen kibicowskich wszystkich klubow Ekstraklasy i I ligi sie zebraly i Q**a zaczely cos dzialac wspolnymi silami.Bo ten sqrw**y PzPN rozpi**doli wszystko czym zyjemy.


nie ma co sie przegadywac. jak tak dalej pojdzie beda nam chipy w dupe wszczepiac przed meczami...
Tylko czy polskim klubom niewpuszczanie kibiców gości nie jest czasem na rękę
Przecież dla nich to jeden problem mniej
Odpowiedz cytując