Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.05.2011, 17:35
chyba najwyzszy czas zeby zarzady stowarzyszen kibicowskich wszystkich klubow Ekstraklasy i I ligi sie zebraly i Q**a zaczely cos dzialac wspolnymi silami.Bo ten sqrw**y PzPN rozpi**doli wszystko czym zyjemy.


nie ma co sie przegadywac. jak tak dalej pojdzie beda nam chipy w dupe wszczepiac przed meczami...


NIIIIIIEEEEEE to juz mnie przeroslo... co za ludzie zrujnowali Polska pilke teraz rujnauja trybuny.. jakim prawem czemu my na to pozwalamy

Naprawde Polska mentalnosc sie zmienila. nie jestesmy solidarni brakuje zaangarzowania.. a parchy ze stanowisk za nasze pieniadze robia co sie im podoba.
i FANATYCY z trybun postanowili usiasc na trybunach i nie kibicowac. Prosze blagam niech narescie STOWARZYSZENIA cos zaczna robic.. cos zainicjuja..
niech sie zagotuje.. nie oddawajmy tego co kochamy bez walki.
Powód: ;/
Ostatnio edytowane przez Glazik : 12.05.2011 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując