Nie wiem czy było...
http://www.weszlo.com/news/6852
Chodzi mi o ten fragment:
"My w tej kolejce pojechaliśmy na inny mecz, konkretnie na Widzew i dowiedzieliśmy się, że w godzinach wieczornych policja przysłała do klubu pismo z żądaniem zidentyfikowania kibiców, którzy... przeklinali na stadionie. Serio. Ponieważ przeklinali prawie wszyscy, najciekawsze dopiero przed nami. Będą karać finansowo? Wlepiać zakazy? Czy może pójdą po rozum do głowy? W każdym razie wydaje nam się, że jeśli osoby przeklinające mają być ścigane przez policję, to warto zacząć od tego młodego polityka z Platformy Obywatelskiej. Nie dość, że klnie, to jeszcze w telewizji, w programie na żywo!"