Jak dla mnie idealną formą protestu byłoby zebranie się ludzi piłki, kibiców i wyjście na ulicę... Protest chociażby pod urzędem marszałkowskim albo w innym miejscu... Mogłaby to być akcja ogólnopolska w każdym z miast... Bo brak dopingu na meczach to zupełnie nie jest rozwiązanie! Jak wiele osób się tutaj wypowiadało brak dopingu godzi w piłkarzy a nie w Tuska!!! I jak przez cały mecz z Lechem mimo siedzenia na trybunie D zachowywałem się dokładnie jak kibice z G to uważam, że na derbach ma być doping na pełnej ***wie! Jak kibice z G nie chcą dopingować-spoko... Ale niech nie wyzywają ludzi z E, którzy zaczną doping...
Pamiętacie ostatnie derby

Samobój Jopa=remis Wisły+ praktycznie mistrz dla Lecha+uratowanie Cracovii przed spadkiem... Teraz jest szansa na rewanż!!! Nasza wygrana daje Nam mistrza+droga do utrzymania Cracovii tylko się wydłuża...