Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2962
Stary 12.05.2011, 17:17
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się ze słowami Jaroo1, piłkarze jakoś wczoraj nie odczuli, że nie było dopingu z naszej strony ? Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?
Jeśli doping nie pomaga drużynie to po co chodzisz na mecze Po co zdzierasz gardło dla swojej drużyny?
Przecież to jest bez sensu jak drużynie nie pomożesz? Jak tak myślisz to usiądź przed telewizorem z piwkiem w ręku i na mecze nie chodź. Bo po co? Może zamiast Ciebie (nie pisze tego do Ciebie tylko ogółem) na stadion przyjdzie osoba która wie że w ten sposób pomaga drużynie.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując