Jery napisał(a):

Ale k...a za co nam zamkną ten stadion?! Za mówienie prawdy w kraju w którym jest rzekomo demokracja?! Jak zamkną to przyjdziemy pod. Trzeba pojechać po bandzie na debrach, a na świętowanie mistrza i tak pójdziemy na rynek z pod stadionu . Myślę, że ultrasi znajdą sposób, żeby jakoś transparent przemycić na stadion... No bez przesady!! Nie można się bać tych bałwanów, bo zrobią co tylko będą chcieli... A co do antyrządowych transparentów to nie umiem sobie wyobrazić, że za taki można zamknąć stadion, to już jest kuźwa PRL. Nie możemy im dać innego pretekstu tz rac, awantury itp.
|
płemieł powiedział, żeby zamykać stadiony jak pojawią sie znowu transparenty przeciwko "niemu" rządowi. Białoruś pany Białoruś. A bedą sie do wszystkiego przpier...alać do czasu wyborów, później bedą to mieli w dupie bo posadki na 4 lata zapewnione