Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2960
Stary 12.05.2011, 17:14
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ale k...a za co nam zamkną ten stadion?! Za mówienie prawdy w kraju w którym jest rzekomo demokracja?! Jak zamkną to przyjdziemy pod. Trzeba pojechać po bandzie na debrach, a na świętowanie mistrza i tak pójdziemy na rynek z pod stadionu . Myślę, że ultrasi znajdą sposób, żeby jakoś transparent przemycić na stadion... No bez przesady!! Nie można się bać tych bałwanów, bo zrobią co tylko będą chcieli... A co do antyrządowych transparentów to nie umiem sobie wyobrazić, że za taki można zamknąć stadion, to już jest kuźwa PRL. Nie możemy im dać innego pretekstu tz rac, awantury itp.
płemieł powiedział, żeby zamykać stadiony jak pojawią sie znowu transparenty przeciwko "niemu" rządowi. Białoruś pany Białoruś. A bedą sie do wszystkiego przpier...alać do czasu wyborów, później bedą to mieli w dupie bo posadki na 4 lata zapewnione
Ostatnio edytowane przez flamengista : 12.05.2011 o godz. 17:34.
Odpowiedz cytując