Wyświetl pojedynczy post
Makaveli90
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2958
Stary 12.05.2011, 17:12
A może by tak po meczach ekstraklasy(z normalnym dopingiem) robić pochody pod ratusze itp. bo jak dalej pójdzie to wkońcu będzie trzeba wyjść na ulice
Odpowiedz cytując