Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Makaveli90
Member
Od: 06.2010
Offline
#
2958
12.05.2011, 17:12
A może by tak po meczach ekstraklasy(z normalnym dopingiem) robić pochody pod ratusze itp. bo jak dalej pójdzie to wkońcu będzie trzeba wyjść na ulice
Makaveli90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Makaveli90
Znajdź inne posty napisane przez Makaveli90