Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 12.05.2011, 17:08
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
transparentu pewnie nie da rady wywiesic, a jeśli już to potem zamkną stadion. Później znowu transparent i znowu zamkniety stadion ;/ Masakra w tym kraju sie dzieje
Ale k...a za co nam zamkną ten stadion?! Za mówienie prawdy w kraju w którym jest rzekomo demokracja?! Jak zamkną to przyjdziemy pod. Trzeba pojechać po bandzie na debrach, a na świętowanie mistrza i tak pójdziemy na rynek z pod stadionu . Myślę, że ultrasi znajdą sposób, żeby jakoś transparent przemycić na stadion... No bez przesady!! Nie można się bać tych bałwanów, bo zrobią co tylko będą chcieli... A co do antyrządowych transparentów to nie umiem sobie wyobrazić, że za taki można zamknąć stadion, to już jest kuźwa PRL. Nie możemy im dać innego pretekstu tz rac, awantury itp.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 12.05.2011 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując