Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2952
Stary 12.05.2011, 17:08
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się ze słowami Jaroo1, piłkarze jakoś wczoraj nie odczuli, że nie było dopingu z naszej strony ? Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?
Ale bez dopingu pilkarzom z tego powodu na pewno nie bylo miło. Nawet sami pilkarze Lecha powiedzieli, ze bez dopingu kibicow to nie jest to samo. Teraz wychodzi na to, ze bez oprawy nie ma co chodzic na stadiony.
Odpowiedz cytując