Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2948
Stary 12.05.2011, 17:04
fan01 napisał(a):Wyświetl post
A ilu sponsorow nie chce miec nic wspolnego z pilka kopana dzieki reputacji kibicow? Kto by sie chcial reklamowac na meczach przerywanych przez race lub kibicow kopiacych kobiety?
Jakos przeciwko temu nikt nigdy nie strajkował..
To niech ich łapią, a nie urządzają pokazówki dla mediów!
A odbijając piłeczkę ilu sponsorów ilustrowało swój produkt, obrazkami z opraw, filmikami z dopingu, zajebistą atmosferą? Nieraz pokazywali nawet nielegalne race! Poza tym zakoszenie nam sponsora z koszulek przyniosło prawdopodobnie większa stratę finansową Wiśle niż potencjalna zadyma na każdym meczu z osobna.
Odpowiedz cytując