|
Jeżeli teraz nie pokażemy, że jesteśmy przeciwko decyzjom rządu PO i Tuska to przegraliśmy tę wojnę, przypominam, że w jedności siła, a piłkarze poradzą sobie na tych kilku meczach bez nas co pokazali wczoraj swoją dobrą grą i zapewnią sobie Mistrzostwo Polski w niedzielę. Nie możemy poddać się po jedym meczu !
|