Cytat:
I właśnie o to chodzi. Jesteśmy na formum Wisły, a tu jakiś fanatyk wyskakuje z agitką polityczną. Ani słowa o futbolu. Czy przypadkiem kibicowanie nie jest dla was pretekstem, żeby robić coś innego?
Po po co ty chłopie chodzisz na stadion?! Uprawiać politykę? Mam gdzieś PO, PIS czy inne partię, ja na mecz idę oglądać moją ukochaną WISŁĘ, piłkę nożną! Rozumiesz? Zapisz się do jakiejś młodzieżówki partyjnej i tam się wyżywaj.
|
To co, może porozmawiamy o wczorajszym dopingu na Wiśle (żeby nie było offtopu) ? Wiesz, nawet nieźle było, tylko brakowało mi: dopingu, piro, świetnej zabawy i... hmm... OPRAWY !?