Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2892
Stary 12.05.2011, 15:45
Cytat:
I właśnie o to chodzi. Jesteśmy na formum Wisły, a tu jakiś fanatyk wyskakuje z agitką polityczną. Ani słowa o futbolu. Czy przypadkiem kibicowanie nie jest dla was pretekstem, żeby robić coś innego?

Po po co ty chłopie chodzisz na stadion?! Uprawiać politykę? Mam gdzieś PO, PIS czy inne partię, ja na mecz idę oglądać moją ukochaną WISŁĘ, piłkę nożną! Rozumiesz? Zapisz się do jakiejś młodzieżówki partyjnej i tam się wyżywaj.
To co, może porozmawiamy o wczorajszym dopingu na Wiśle (żeby nie było offtopu) ? Wiesz, nawet nieźle było, tylko brakowało mi: dopingu, piro, świetnej zabawy i... hmm... OPRAWY !?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując