pozdi91 napisał(a):

|
Nie wiem o jaki odcinek Lubicz chodzi, ale na pewno masz w Galerii Krakowskiej.
|
ziomu¶¶¶¶¶¶¶¶....napisałem wyżej ' OPRÓCZ KRAKOWSKIEJ - w domy¶lę GALERII krakowskiej ' . Że tam jest kwiciarnia to wiem, ale ceny s± kosmiczne.
A skoro piszę LUBICZ - to chodzi mi o cał± ulicę ;p