Football Sorceress napisał(a):

To napisał Litar:
Cytat:
|
Właśnie PZPN uchwalił, że do końca sezonu na mecze nie będą wpuszczani kibice gości!!!
|
Ale widze, że teraz jest jeszcze cos takiego:
Cytat:
"Zakaz" dotyczy tylko I i II ligi oraz apel do WZPNów:
"(...) Uwzględniając przebieg wczorajszego spotkania prezesa Rady Ministrów - Pana Donalda Tuska z prezesem PZPN Grzegorzem Latą, a także prezesami klubów Ekstraklasy oraz władzami Spółki Ekstraklasa S.A. oraz działając na prośbę Komendanta Głównego Policji (sformułowaną w piśmie z 12 maja br.) Zarząd PZPN przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.
Zarząd PZPN zwraca się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie nakazu rozgrywania w sezonie 2010/2011 meczów o mistrzostwo III ligi i niższych klas rozgrywkowych bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych."
pzpn.pl
|