Edson napisał(a):

|
Ze wszystkich wzmocnien Legii w tym sezonie strzałem w "10" okazał się Kucharczyk.
|
Proponuję oglądać spotkania, a nie czytać szmatławce typu PN. Ten tygodnik to dało się czytać 10 lat temu, ale nie teraz.
Jeśli już miałbym określać przydatność poszczególnych zawodników po 11 kolejkach tej rundy to zdecydowanie najlepiej prezentowała się trójka:
1. Rzeźniczak
2. Vrdoljak
3. Wawrzyniak
W takiej, a nie innej kolejności.