Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12546
Stary 12.05.2011, 14:33
Edson napisał(a):Wyświetl post
Ze wszystkich wzmocnien Legii w tym sezonie strzałem w "10" okazał się Kucharczyk.
Proponuję oglądać spotkania, a nie czytać szmatławce typu PN. Ten tygodnik to dało się czytać 10 lat temu, ale nie teraz.

Jeśli już miałbym określać przydatność poszczególnych zawodników po 11 kolejkach tej rundy to zdecydowanie najlepiej prezentowała się trójka:
1. Rzeźniczak
2. Vrdoljak
3. Wawrzyniak

W takiej, a nie innej kolejności.
Odpowiedz cytując