Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2854
Stary 12.05.2011, 14:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post
mecze bez kibiców gości + 100pln za przekleństwo

za przekleństwo? przeciez u nas w kraju to bezokolicznik

po ch** te stadiony budowano....
Buhaha


Przecież tyle orlików powstało. Doczekaliśmy czasów. Nie mam więcej pytań.
Odpowiedz cytując