Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12544
Stary 12.05.2011, 14:24
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Komorowski z Vrdoljakiem zaskakująco dobrze sobie radzą. Nie będzie wam do śmiechu, jak w przyszłym sezonie Vrdoljak się przekwalifikuje na środkowego obrońcę i będzie się od niego bezskutecznie odbijał Genkov*

* a potem jak sędzia nie będzie patrzył, to Vrdoljak go podepcze, no bo czemu nie
Co Wy legioniści macie z tym Vrdoljakiem? Gość kosztował 1mln euro, ma 28 lat i ani razu nie zagrał w reprezentacji swojego kraju - chyba o czymś to świadczy. Jesienią typowany na gwiazdę ligi rozegrał 2 mecze na poziomie jakiego się oczekuje od zawodnika za takie pieniądze: z Kuchenkami (2:1) i z Koroną (4:1). Wiosną dobrze zagrał tylko z Polonia Warszawa. W pozostałych meczach przeciętnie lub po prostu słabo. Wg prolegijnego tygodnika "Piłka Nożna" dostaje średnio notę 2,58 za występ w przeciągu 26 kolejek. Czyli mniejwięcej taką jak Pinheiro z Widzewa i Malinowski z Ruchu, ale już gorszą od Barana z Bełchatowa i Kwieka z Górnika. Bo o Mili, Meliksonie i Kazmierczaku to już nie wspomnę. Przestańcie się nim zachwycać bo gość jest cienki jak d..a węża. Ze wszystkich wzmocnien Legii w tym sezonie strzałem w "10" okazał się Kucharczyk.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując