Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2850
Stary 12.05.2011, 14:16
yogul napisał(a):Wyświetl post
hmm czy my mówimy o tych kibicach którzy w meczach na jesien u siebie potrafili podczas zmiany wygwizdać swojego piłkarza czy po pierwszej połowie żegnać zawodników gwizdami?
tak o tych samych.
o tych samych, którzy robią wielkie halo o stanie na trybunach czy dramat gdy coś trzeba na 2 strony pociągnąć.

a teraz wielki bulwers nagle.
tak to jest jak się nie potrafi być solidarnym i utrzymać protestu.
Wszędzie potrafią ale nie u nas.
gwarantuje CI że gdybyśmy mieli pewne mocne 10 miejsce i mecz o nic, to nie byłoby krzty dopingu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując