TOMEK 11 napisał(a):

|
Kowalski albo Sobol, chociaż ja bym dał Czekaja i tak wszystko będzie już przesądzone i raczej jeden nowy element w składzie nie zrobi nam kompromitacji
|
Mi się wydaje, ze Wisła nie puści Chaveza na mecz towarzyski z Salwadorem, tylko dopiero dołączy na te mistrzostwa w czerwcu.