Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2824
Stary 12.05.2011, 13:18
palikot napisał(a):Wyświetl post
Chłopie Ci co jeździli to było ich tam może 300, 400 reszta to przysłowiowe przydupasy, co Wisłe sprzedadzą za sukces.
[...]
Zrobiles ankiete ze wiesz ilu jezdzilo? A za nazywanie kibicow, ktorzy placa za bilety przychodza na mecz, czasem i dopinguja, przydupasami powinienes dostac bana na uspokojenie
DysoN
Odpowiedz cytując