palikot napisał(a):

Chłopie Ci co jeździli to było ich tam może 300, 400 reszta to przysłowiowe przydupasy, co Wisłe sprzedadzą za sukces.
[...]
|
Zrobiles ankiete ze wiesz ilu jezdzilo? A za nazywanie kibicow, ktorzy placa za bilety przychodza na mecz, czasem i dopinguja, przydupasami powinienes dostac bana na uspokojenie